כתרי זירקוניה

במרפאת מדי-שן אנו מקפידים להשתמש בחומרים החדישים ביותר ובטכניקות המתקדמות ביותר בטיפולינו. אחת מהטכניקות אשר התפתחה לאחרונה בעקבות מחקרים רבים בתחום רפואת השיניים היא השימוש בזירקוניה ביחד עם חרסינה פלדספטית לבניית כתרים.

 

הזירקוניה הוא חומר לבן ואטום, קרוב בצבעו לצבע השיניים הטבעיות, בעל טמפרטורת היתוך גבוהה וחוזק מכני הקרוב למתכת. בניית כתר חרסינה על בסיס זירקוניה עדיפה מבחינה אסתטית על בנייתו על מתכת כהה. יחד עם זאת, כתרי החרסינה על בסיס זרקוניה הם עמידים וחזקים, ומאפשרים לעיסה בטוחה לאורך זמן. ניתן גם לבנות גשרים על בסיס זירקוניה, אך אורכם מוגבל ל-6 יחידות.

 

אין ספק שרפואת השיניים המשקמת השתפרה והתקדמה צעד עצום עם שילוב הזרקוניה כחומר ושילוב העיבוד השבבי הממוחשב כטכניקה. שימוש בכתרי חרסינה על בסיס זירקוניה הם פריצת דרך בתחום האסתטיקה הדנטאלית. היא מקנה לכתרים מראה המתקרב במקסימום למראה הטבעי.

 

יש לדעת שבסיס מתכתי לכתרים גורם לתגובה ביולוגית ולפעמים גם אלרגית בין החניכיים לבסיס המתכתי של הכתרים. השימוש בזירקוניה מונע תגובות כאלה. לכן החניכיים סביב כתרי החרסינה על בסיס זירקוניה נראים יפים יותר מאשר אלה סביב כתרי החרסינה על בסיס מתכת.

 

השימוש בזירקוניה גרם לרפואת השיניים להשתפר לאין ערוך. זאת הסיבה שבגללה תופסים שחזורי חרסינה על בסיס זירקוניה מקום נכבד במרפאת מדי-שן כאשר אנו באים לשחזר שן פגועה. במהלך העשור האחרון חלה תנופה רבתי בנושא בסיס הזירקוניה לכתרי חרסינה, ושחזור כזה נחשב למילה האחרונה בתחום.

4 thoughts on “כתרי זירקוניה”

 1. צהריים טובים לכולם, אני רוצה להמליץ בחום על WOMANTY.
  זו חברה מקצועית מאוד שמעבירה קורס איפור לנערות והיא תשמח
  לארגן עבורכן ועבור החברות שלכם יום מדהים שיכלול קורס איפור לנערות
  מקצועי ובמחיר משתלם!

 2. בוקר טוב לכולם, מרפאת חיוך פלוס היא חברה שמתמחה
  בתחום ניתוחי שתלים לשיניים והיא תשמח לעמוד לשרותכם
  עם השירות הרואי הטוב ביותר על מנת להשיב לכם חיוך בריא
  ולבן ומלא בטחון עצמי

 3. אם אתם רוצים לעשות טיפול מילוי פנים בו תוכלו לקבל עור חלק מקמטים
  ומראה צעיר ורענן יותר, אני ממליצה מאוד על קבל טיפול מתאים רק אצל
  הטוב ביותר. צרו קשר עם מדיקל קליניק- דוקטור שפירו לתיאום פגישת
  ייעוץ כדי לקבל חוות דעת מקצועית לפתרון אסתטי. כנסו לקישור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.