הסרת משקפיים בלייזר

אם אתם חולמים על הרגע בו תסירו את המשקפיים לתמיד ותיהנו ממראה נעים יותר, אסתטיקה גבוהה יותר ונוחות מתקדמת יותר – אנחנו מזמינים אתכם להתקדם אל הפתרונות האיכותיים ביותר הקיימים בשוק וליהנות מהליך הסרת משקפיים מתקדם – רק באסותא אופטיק!

הסרת משקפיים בלייזר בשיטות מתקדמות

ברשת מרפאות העיניים של אסותא אופטיק הפרושות בכל רחבי הארץ, תוכלו ליהנות מטכנולוגיית הסרת משקפיים בלייזר מתקדמת במיוחד, בשימוש בכמה שיטות מובילות לבחירתכם. כל הליך הסרת משקפיים המבוצע במרפאה נעשה על ידי מנתחי עיניים בכירים העומדים בחזית הרפואה המודרנית. מוכנים להכיר מקרוב את השיטות המתקדמות שלנו?

  1. TRANS PRK

שיטת ה- TRANS PRK מאפשרת לבצע תיקון ראיה מושלם בחלקה החיצוני של הקרנית, ללא שימוש במכשירים ניתוחיים ומבלי שהדבר יהיה כרוך בתהליך כירורגי כלל, למעט שימוש בספוגיות. הסרת משקפיים בשיטה זו מתבצעת על ידי קרן לייזר אותה מכוונים אל שטח הקרנית, מסירים את שכבת האפיתל ומתקנים את המספר בקרנית, מבלי מגע ישיר של המכשור בעין.

  1. LASIK

הסרת משקפיים בשיטת LASIK עושה שימוש בשכבות הפנימיות של הקרנית ולא בשכבה החיצונית שלה. ההליך כולל את חיתוך השכבה העליונה של הקרנית, מה שמאפשר ראיה חדה ותיקון המספר.

  1. Z LASIK

Z LASIK היא שיטה מתקדמת להסרת משקפיים בלייזר. הסרת משקפיים בשיטה זו נחשבת לנוחה, בטוחה ומתקדמת במיוחד, בה עושים שימוש לכל אורך הניתוח בלייזר בלבד, ללא מגע הלהב בעין. השימוש בשיטה הזו מפחית את הסיכונים בהם כרוך הניתוח למינימום, ומאפשר תוצאה מושלמת. מאות אלפי מטופלים שהתנסו בשיטה המתקדמת לא טועים. אם גם אתם רוצים ליהנות מהליך בטוח, יעיל ומתקדם – זוהי בדיוק השיטה בשבילכם.

בכל סניף ברשת המרפאות של אסותא אופטיק יחכה לכם הצוות הרפואי המוכשר והמקצועי ביותר, שיעניק לכם הסבר מקיף אודות שיטות הטיפול השונות, יסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם וישמח לייעץ לכם בכל עת מהי השיטה המתאימה והמדויקת ביותר עבורכם בהתאם למספר המשקפיים, מצבכם הבריאותי ועוד.

הגיע הזמן להסיר את המשקפיים – הגיע הזמן לאסותא אופטיק! מחכים לכם בסניפי הרשת!

One thought on “הסרת משקפיים בלייזר”

  1. הסרת שיער בלייזר! למי שרוצה ומעוניין מוזמן לפנות אלינו, אגב לא פחות מזה חשוב מאוד ההסרה של המקפיים, חיים הרבה יותר קלים…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.