אומגה 3 בהריון

תקופת ההריון היא תקופה בה האישה ההרה חווה שינויים פיזיולוגים ונפשיים כאחד. אחת המשימות החשובות ביותר המוטלות על האישה ההרה היא לאזן בין שמירה על בריאות הגוף שלה לבין שמירה על הזנה נאותה של עוברה.

 

כדי להעניק לעובר את מלוא הוויטמינים והמינרלים להם הוא זקוק מתבקשת האישה הרבה לצרוך תוספי מזון קבועים על בסיס יום יומי בנוסף להקפדה יתרה על תזונה מאוזנת ומתאימה להריון. אומגה 3 בהריון היא אחת החומצות החשובות ביותר ובעלות ההשפעה הרבה ביותר על התפתחותו התקינה של העובר ועל סיוע להתפתחות תקינה של מוח העובר.

 

נטילת אומגה 3 בהריון מומלצת על ידי מרבית מרופאי הנשים המלווים נשים הריוניות. מחקרי מעבדה רבים כבר עמדו על סגולותיה הרבות של חומצת אומגה 3 ולכן אנשים רבים נעזרים בה לשיפור מצבים בריאותיים רבים ומגוונים.

 

הריון זו לא מחלה לטיפול…

 

כמובן שהריון זו לא מחלה ולכן אין צורך בטיפולים תרופתיים מיוחדים, אך כדי לייצר מערך תומך משלים לעובר שיאפשר לו להתפתח בצורה המקסימלית רצוי ומומלץ מאוד ליטול את תוספי התזונה המתאימים לשם כך. חומצת אומגה 3 בהיריון מוגדרת כממש מזון למוח של העובר. החומצה בעלת סגולות מיוחדות אשר משפיעות על מידת חדירותם של תאי המוח לחומרים החיוניים לפעילותם. כמו כן נמצאה השפעה חיובית של נטילת חומצת אומגה 3 בהריון על התפתחותו ובריאותו של הילד בהמשך חייו מחוץ לרחם.

 

לא רק לעובר

 

מעבר ליתרונות ולסגולות שיש לחומצת אומגה 3 על העובר הקטן, ישנה חשיבות רבה גם עבור האישה ההרה. במהלך ההריון ובעיקר בשלושת החודשים האחרונים להריון ישנה צריכה משמעותית של העובר את הוויטמינים והמינרלים דרך גופה של האם ובעבור נשים רבות נוצרים מחסורים באותם וויטמינים ומינרלים, בהתאם לכך מומלץ מאוד לכל אישה הרה לקחת חומצת אומגה 3 בהריון כתוסף מזון על בסיס יום יומי, הן לטובתה והן לטובת העובר שגדל בביטנה.

4 thoughts on “אומגה 3 בהריון”

 1. שלום לכולם, אני רוצה להמליץ בחום על שנטיב מרפאות שיניים.
  זוהי מרפאה מקצועית מאוד לתחום שיקום פה ברמת גן והיא תשמח
  לעמוד לשרותכם בכל עת וגם תהנו מהמחיר המשתלם ביותר. מציעה
  לכם להיכנס לאתר המרפאה ולקבוע ייעוץ חינם.

 2. שלום לכם,
  אם אתם מחפשים מרפאה
  טובה שעושה שתלים במרכז.
  רציתי להמליץ לכם על המרכז
  להשתלות שיניים. מדובר במרפאה
  עם רופאים מהשורה הראשונה בתחום
  בנוסף הם משתמשים בציוד רפואי מתקדם.
  להמשך קריאה יש להיכנס לאתר זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.